מאמרים

טבע הקורונה

בהופעת הקורונה, הטבע מתגלה בתפארתו. מה הסיבה להופעת פנדמיות בעולם? מה הטבע רוצה להגיד לנו בזה? האם הטבע פועל בצורה אקראית, מה מייצר את האקראיות? למדע של היום אין כלים להתמודד עם שאלות מהותיות מסוג זה, אלא להסביר את התופעות לפי חוקי הפיזיקה. אז, איך נוכל בכל זאת להגיע לתשובות.

נוכל לשאול גם האם וירוס הקורונה הוא עונש מהטבע, או כיוון דרך לאנושות. הטבע אוהב להיות מאוזן, תוך התקרבות למטרה שלו. הטבע מבין היטב כוונות, מעשים הכרחיים לא מפריעים לו. היחס שלנו לטבע, נובע מהיחסים בינינו. שאיבת משאבים מופרזת מהטבע, הביאה לצעקה של הטבע באמצעות הקורונה. הטבע אומר לאנושות, הגזמתם לגמרי! לטובת הנאות שלכם, דרכתם על חלשים, כסף, שליטה וכבוד, כיוונו אתכם לסף תהום, במרוץ הזה אחרי כסף, מה השגתם?! כל רצון באדם שמתמלא, ההנאה ממנו מתפוגגת כלא הייתה, והחיפוש אחרי ההנאה הבאה נמשך, וברור לכולם שהוא לא נשאר ריק. הטבע צועק על טיב היחסים בינינו, שנחליף את "הכתר" באהבת חינם.

נחזור לשאלת סיבת הופעת הקורונה, היא אגואיסטית לא פחות מאיתנו, היא לקחה את כל תשומת הלב העולמית, כל החדשות עליה, אבל בינינו, היא באה לעזור לנו, כי הוצאנו את הטבע מאיזון. כל אחד בונה את עצמו על חשבון האחרים. נראה את האנושות, לא יודעת מה לעשות עם עצמה, פונה לסמים, מועדונים רועשים, תרופות נגד דיכאון, טלוויזיה וסרטים אלימים. אנחנו לא מוצאים מטרה בחיים, אז הקורונה באה להגיד לנו, רק באהבה נוכל לסלק אותה, כי הטבע מתנהל כרשת קשר בין כל חלקי המציאות. אם מי שהוא לוקח לעצמו הרבה, לאחרים יהיה חסר, הטבע יתאזן, כאשר כולם ידאגו לכולם, כמשפחה גדולה אחת, בזה תסיים הקורונה את תפקידה בעולם. בהצלחה לאנושות, שנשאיר עתיד טוב לילדים שלנו!