מאמרים

למה לבחור בחומצה היאלורונית באף?

בשנים האחרונות אל תחום הקוסמטיקה מתווספים לא מעט חידושים שונים, חלק מהם פירות הטכנולוגיה ופיתוח האדם וחלקם כבר קיימים בחלקנו. כמו למשל חומצה היאלורונית, אשר משמשת כיום ללא מעט טיפולי קוסמטיקה שונים. חומצה זו בעצם מורכבת ממולקולה (HA)  אשר נמצאת בגוף האדם וגם בחיות רבות, ועיקר תפקידה הוא שמירה על הידרציה (לחות) של העור. כך למשל נדהמו חוקרים לגלות כי מולקולה זו עוזרת לשמור על עור חלק, נלחמת בדלקות ועוזרת בהתחדשות תאי העור. אך מלבד התחדשות העור והיכולת לשמור עליו רענן וגמיש, חומצה היאלורונית יכולה לעזור גם לטיפולי אף קלים ומורכבים, הישארו עם המאמר הבא בשביל לגלות איך.

חומצה היאלורונית באף- למה זה טוב?

ישנם לא מעט סיבות להגיע ולעשות ניתוח אף, החל ממכה שתגרום לחוסר סימטריה באף שלנו או אפילו גבנון קטן על האף. אבל כאשר אנחנו מדברים על פיסול אף או שיפוץ בידי חומצה הילוראנית, הדבר החשוב שאתם צריכים לדעת לפני שאתם ניגשים לטיפול כזה הוא לדעת עבור מי הטיפול יהיה יעיל ביותר. ובכן ישנם כמה מקרים בהם חומצה היאלורונית יכולה להיות מועילה יותר מלא מעט טיפולים קוסמטים לאף, החל מגבנון כמו שציינו, גשר האף שקוע או במידה שעברת ניתוח קוסמטי באף או רפואי, תוכלו גם כן להעזר בחומצה היאלורונית.

תהליך הטיפול וזמן החלמה בחומצה היאלורונית

הטיפול בחומצה הילוראנית נחשב לעדין יותר מבין שאר הטיפולים הקוסמטים, כך למשל אם בחלק מהטיפולים תצטרכו להיכנס להרדמה מלאה או זמן התאוששות יחסית ארוך. לא כך הדבר בטיפול בחומצה היאלורונית לאף, מכיוון שטיפול זה נעשה על ידי הזרקות של החומצה אל האזורים הרצוי, מה שמצמצם את האזורים שעלולים להיפגע וגם אין מצריך התערבות כירורגית מידי ובנוסף נעשה על ידי הרדמה מקומית (טשטוש). הזרקות של חומצה היאלורונית נחשבים ברוב המקרים אפילו מדויקים יותר מטיפולים קומסטים אחרים לאף, וכך גם זמן ההחלמה שלרוב גם לא יעלה על שבועיים. יחד עם כל אלו במקרה ולא קיבלתם את התוצאה הרצויה, ברוב הפעמים תוכלו להמיס את החומצה באזור שבו היא נמצאת ולהסירה. 
לקריאה נוספת – https://www.dr-erik.co.il/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%90%D7%A3